באמצעות בינה מלאכותית בדקנו ומצאנו:

אלו הם 5 הטיפים החשובים ביותר להצלחתך כאשת קריירה

בינה מלאכותית של אינטל קובעת: "השקעה בהתפתחות" היא המרכיב החושב ביותר להצלחה כאשת קריירה, בנוסף ל-"אהבה", ומנה גדושה של "אינטואיציה"

מה קורה כשבינה נשית פוגשת בינה מלאכותית?

לרגל יום האישה 2020, אינטל ישראל יצאה במיזם מיוחד שתכליתו להבין מה הן העצות והתובנות החשובות ביותר עבור נשים בתחילת דרכן המקצועית. במסגרת המיזם אינטל אספה אלפי טיפים מנשות קריירה מנוסות ומשפיעות, ואז הכילה מודלים מתקדמים של בינה מלאכותית על גבי מאגר הטיפים – במטרה לזקק את רשימת הטיפים החשובים ביותר, ולרכז במקום אחד את תמצית החכמה הקולקטיבית של נשים שהצליחו מקצועית.

הנה התוצאות:

5 הטיפים החשובים ביותר לאישה בתחילת דרכה המקצועית, לפי סדר חשיבותם:

1/ השקעה בהתפתחות (38% מהטיפים במאגר)

בפיתוח הקריירה שלך באותה המסירות שאת משקיעה בהישגים ותוצאות השקיעי עסקיות. למדי, התפתחי, סמני מטרות ארוכות טווח, והביני שהדרך חשובה לא פחות מהתוצאה.

2/ ביטחון עצמי וחוסר פחד (23% מהטיפים במאגר)

האמיני בעצמך ודעי את הערך שלך. אל תחששי לקחת סיכונים, לצאת מאזור הנוחות, להתמודד על תפקידים שנראים "גדולים עליך" ולנצל הזדמנויות לטובתך. הביעי את דעתך בכל הזדמנות. היי מוכנה להיכשל.

3/ א.נשים (20% מהטיפים במאגר)

צרי סביבך רשת תמיכה, קחי לך מנטוריות, למדי לשתף פעולה עם קולגות והימנעי כמה שניתן מאנשים המייצרים עבורך אנרגיות שליליות. ההצלחה שלך היא ההצלחה של אחרות. 

4/ אהבה (10% מהטיפים במאגר)

הביאי אהבה איתך לכל מקום. עשי את עבודתך באהבה, ותאהבי את האנשים שאת עובדת איתם. אין מנוע חזק מזה. אהבה תוביל אותך גם לאיזון נכון ומדויק בין הקריירה, הבית וכלל תחומי חייך.

5/ אינטואיציה  (9% מהטיפים במאגר)

סמכי על תחושות הבטן שלך, לכי עם האינסטינקטים והביאי את הרגשות שלך איתך לעבודה. אל תנסי להשתיק רגשות, להיפך. השתמשי בהן כמצפן לדיוק העשייה המקצועית שלך.